Banner

O nás

Jsme ti, kteří dům navrhují, projektují a staví.

smi čr tým

Zaměřujeme se na stavbu rodinných nízkonákladových domů na klíč. Proces stavby obsáhneme s veškerými požadavky klienta od projektu, až po předání klíčů k novému bydlení. Pokud se chystáte rekonstruovat, obraťte se na naše profesionální projektanty, kteří vám připraví a navrhnou tu nejlepší variantu pro vaše pohodlné a funkční bydlení. 

Kdo za projektem stojí?

S cílem dopřát Vám ty nejlepší možné služby jsme propojili síly stavební firmy SMI-ČR a projekční kanceláře NB projekce a dali tak vzniknout našemu společnému projektu Nízkonákladový dům

SMI-ČR zajištuje stavbu ve všech stupních realizace. Dodávku materiálu, montáž, výběr technologie a technologických postupů, hrubé i dokončovací stavební práce včetně nabídky možností financování projektu.

NB projekce připraví architektonickou studii, projektovou dokumentaci včetně návrhu technologii, zajistí povolení stavby a vyřízení dotace. Samozřejmostí je rozpočet stavby a zajištění stavebního dozoru.

nb tým

Co přesně je a znamená nízkonákladový dům?

Minimální náklady na provoz domu známé již v době zahájení stavby. Postavit nízkoenergetický či pasivní dům je poměrně snadné. Je třeba zvolit odpovídající stavební materiál, dodržet postup stavby a máte pasivní dům. Nízkonákladový dům jde ale dál. Jeho koncepce je založena na moderních technologiích, jejichž nejvhodnější kombinace zajistí co nejnižší provozní náklady domu. Výše nákladů je známá již v době, kdy se rozhodujete o stavbě domu, takže víte nejenom to, kolik Vás bude stát stavba, ale i provoz. Technologie nejsou to jediné, na co bereme ohled. Neméně důležité je zvážit stavební materiál, orientaci a umístění stavební parcely, vhodné umístění domu na pozemku, podmínky pro využití obnovitelných zdrojů a další.

Svěřte svůj projekt do našich profesionálních rukou.

Podivejte na výběr našich realizací

Máte zájem? Sjednejte si nezávaznou schůzku zdarma.

Sjednat nezávaznou schůzku

Registrujte se a buďte s námi v kontaktu

Nevyžádanou reklamu nikdo nechce, ani my ne. Od nás se “zaspamovaného” e-mailu nedočkáte. Rádi bychom jen, abyste na nás nezapomněli. Pokud se na nás budete chtít obrátit teď nebo v budoucnu, díky vaší registraci nás tak snadněji opět najdete.

Kategorie

Kontakt
Projekční kancelář

Sokolovská 106/42
186 00  Praha - Karlín

  Zobrazit na mapě