Banner

Krok za krokem k realizaci

Projektová dokumentace

 • průzkumy, informace o poloze sítí, prohlídka pozemku, územně plánovací informace
 • návrh domu, studie stavby s vizualizací
 • projekt stavby v podrobnosti DSP
 • výběr vhodných technologií

Náš tým projektantů a architektů je připraven vyslechnout si Vaše představy a připravit všechny potřebné dokumenty pro povolení a následné zahájení realizace stavby.

Během první schůzky zjistíme Vaše představy a nastudujeme si rozložení pozemku. Na základě Vašich požadavků připravíme Studii, která bude obsahovat několik návrhů. Vybraný návrh Vám rozpracujeme do 3D vizualizace interiérů a exteriérů. Následně probíhá tvorba dokumentace ke stavebnímu povolení, která je podrobnější. Tato verze odchází také na stavební úřad.

Prováděcí dokumentace, jak již název napovídá, slouží k provedení stavby. Zde jsou dopracované detaily, které nejsou pro stavební povolení vyžadovány, ale pro správnou funkčnost stavby jsou nezbytné. 

Stavební povolení - inženýring

 • stanoviska dotčených orgánů, správců technické infrastruktury a dalších účastníků řízení
 • získání souhlasu sousedů
 • získání stavebního povolení

Pro mnoho lidí je "inženýring" pojem zcela neznámý. Skrývá se v něm veškerá agenda a byrokracie spojená s povolením a realizací stavby. V rámci "inženýringu" pro Vás zajistíme veškeré podklady pro povolení stavby.

Stavba

 • zemní práce
 • hrubá stavba
 • instalace technologií
 • dokončovací práce

S námi je realizace snadná

Zajišťujeme stavby tzv. “na klíč”. Systematicky dbáme na vysokou kvalitu veškerých provedených prací tak, aby byly uspokojeny náročné požadavky zákazníků. Disponujeme kvalifikovanými a zkušenými pracovníky. Nabízíme individuální přístup, profesionalitu, mnohaleté zkušenosti a kvalitní provedení. Veškeré zde uvedené položky pro Vás zařídíme v rámci jedné akce. Věříme, že s naší prací budete spokojeni i vy. 

Financování

Chtěli byste stavět, ale vaše finanční možnosti na to nedostačují? To přeci není problém.

Pokud chcete váš dům financovat ze svých prostředků nebo pouze částečně, náš finanční poradce vám se vším poradí.
Na míru sestaví tu nejvýhodnější variantu hypotéky, vyřídí za vás všechny potřebné dokumenty a po vzájemném odsouhlasení a vašem podpisu vám už nic nebude bránit začít realizovat váš sen o bydlení. 

Jak stavět s námi

Máte zájem? Sjednejte si nezávaznou schůzku zdarma.

Sjednat nezávaznou schůzku

Registrujte se a buďte s námi v kontaktu

Nevyžádanou reklamu nikdo nechce, ani my ne. Od nás se “zaspamovaného” e-mailu nedočkáte. Rádi bychom jen, abyste na nás nezapomněli. Pokud se na nás budete chtít obrátit teď nebo v budoucnu, díky vaší registraci nás tak snadněji opět najdete.

Kategorie

Kontakt
Projekční kancelář

Sokolovská 106/42
186 00  Praha - Karlín

  Zobrazit na mapě